SMS komunikace

Nabídka volných pracovních míst

Dnes je pondělí, 22. 10. 2018, 8:10:22

Rodinné vandrování 2018

Vstup na akci povolen se zvířaty

Akce je vhodná pro děti

RODINNÉ VANDROVÁNÍ 2018
I letos připravuje Obec Kalek tradiční a oblíbenou turistickou akci. Tentokrát jsou pro zájemce připraveny tři trasy - 5 km - se sportovní tématikou, 10 a 20 km trasy vás provedou nádhernou přírodou mezi načetínskými rašeliništi.
Akce, kde najdete vždycky i něco navíc (soutěže pro děti, vystoupení hudební skupiny...), se koná V SOBOTU 26. KVĚTNA 2018. Prezentace je možná mezi 9. - 11.00 hodinou na hřišti v Jindřichově Vsi. Startovné - 25,- Kč (1 €) za účastníka. Občerstvení na trasách i v cíli je zajištěno.
Trasy v některých místech, bohužel, vzhledem k probíhajícím pracem na likvidaci následků loňských vichřic, neumožní účast návštěvníkům s dětskými kočárky či invalidními vozíky.
S případnými dotazy se obracejte na obecní úřad v Kalku, případně na obecní facebook.

Datum konání: 26. 5. 2018 začátek od 09:00

Místo konání: Hřiště Jindřichova Ves, Jindřichova Ves

Typ akce: sport, aktivní vyžití

Organizátor: Obec Kalek