SMS komunikace

SMS komunikace

Czech-point

Czech POINT

Skupina ČEZ, sponzor zásahového vozidla SDH

 

skupina čez

Akce v regionu

Akce regionu

www.mujchomutov.cz/

Aktuální akce dle výběru

www.kamzajdem.cz

 

 

Prodejna COOP

COOP

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Nabídka volných pracovních míst

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Datum a čas

Dnes je sobota, 27. 2. 2021, 7:20:12

Počítadlo návštěv

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 65
TÝDEN: 877
CELKEM: 740927

SOCIÁLNÍ POMOC

SOCPOM

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Blatno

Typ: ostatní
-

Dobrý den,

chtěla bych se podělit s vámi o dobrých lidech, kteří bydlí ve vaší části.

Včera 11.1.2015 jsme byli na návštěvě v Bečově. Vraceli jsme se domů kolem 20 hod.

Jenže co čert nechce, začalo po 16 hod sněžit. Když jsme odjížděli, tak se nám bohužel nepodařilo z této části vyjeta na kopec do Blatna. Ne kvůli sněhu, ale náledí.

Podkluzovalo to v zatáčce a prostě to nešlo vyjet. Bylo tam hrozné náledí, jako by tam někdo nalil vodu a ta přimrzla. Několikrát jsme se klouzali dolů a zase znovu vyjet. Posypali jsme si cestu kamínky, které v zatáčce jsou pro tento případ nachystané. Dobrá věc, děkujeme za to. Bohužel to stejně nešlo. Naproti se objevilo auto, ale měli jsme strach, aby to ubrzdil, tak jsme máchali rukama, aby nejezdili. Nakonec když jsme uhnuli, sjelo auto a v něm žena, která nám chtěla nějak pomoci. Byla moc hodná a ochotna, klobouk dolu.

Pak se zase objevily světla a další auto, opět se scéna opakoval, ale auto jelo, pořád dal, ale pomalu. Nakonec jsme viděli, že je to džip, tak strach polevil. Pan byl velice ochotný, že nás vytáhne do Blatna. Začala akce, podařilo se to perfektně zvládnout tomuto mladému muži. Bohužel jsem se zapomněla zeptat na jméno. Přesto bych mu chtěla aspoň touto  cestou moc poděkovat. Jen pro informaci, jsem chtěla napsat, že dobři lidé ještě nevymřeli a je to pro vaší obec čest, že u vás jsou takovíto lidé.

Jen pro informaci, loni jsme měli také problém v tomto úseku vyjet. Je to tam moc špatné místo, přimlouvala bych se, jestli by nešlo v tomto místě nějak pomoci, aby se dalo lépe vyjet.

Omlouvám se, že vás tímto obtěžuji, ale kdo nezažije takový to problém, tak neví jak je to krásný pocit potkat dobré lidi.

Krásný den Sekerová


Vytvořeno: 12. 1. 2015
Poslední aktualizace: 12. 1. 2015 00:00
Autor: